Leden 2011

Fotky ze hry 0.6

30. ledna 2011 v 15:15 | Mr.Maik |  Fotky ze hryVčera jsem zase spustil Sims2 a nafotil několik fotek,bohužel jsem je včera nestihl
přidat na blog,tak je přidávám až teď :))

------------


--------------------

Mě osobně se líbí fotky číslo 1,4,5 a 8 .. :) .. Jinak simka byla na dovolené (jak jinak :D) .. a ti co mají datadisk ,,Šťastnou cestu,, určitě poznají  místo , kam se simka vydala :))

PROSÍM KOMENTÁŘE :))

Sisters forever 6.díl - ,,Příprava,,

27. ledna 2011 v 19:02 | Mr.Maik |  Sistersforever

Po dlouhé době píši zase komix,takže znovu rozjíždím Sisters forever ..
Přeji příjemné čtení .. Prosím komentujte !!


Tralalaáá :D

26. ledna 2011 v 17:04 | Mr.Maik |  Poznámky
-----------

Ahoj .. Dneska jsem takový unavený,takže nic nepřidám .. Okecávání mě moc neunavuje .. Takže jdu k věci .. !! .. Plánuju , že bych nafotil další díl komixu ,, Sister forever ,, .. Jelikož další díl má být o tom , že sestry mají jít do města a změnit celkovou image .. napadlo mě , že si na to focení nechám déle času .. Poslední dobou mě začalo bavit vytvářet nové a nové simíky/simky .. Takže počítejte možná s dalším komixem :D ..

Něco k ,,Show proměna,, .. Děkuju za komentáře,které jste někteří přidali .. Co se týče vašich názorů byl jsem překvapen,že se přeměna líbila .. Zatím měním pouze líčení a vlasy .. Oblečení nechám na později .. a ještě k názvu :D .. Jiný Název ? .. To si nemyslím .. Sice je slovo ,,Show,, ohrané ale co už :D .. Originální nápady nemám každý den,ale kdyby mě něco napadlo určitě název změním .. :)) 


Mějte se pěkně :)) ..

Show Přeměna 0.1 // Lenka Slušná

25. ledna 2011 v 17:21 | Mr.Maik |  Show Proměna

SHOW PROMĚNA

Ano,rozhodl jsem se udělat ,,Show,, .. Dle nadpisu vidíte o jakou Show(,,šou,,) se jedná ..
V každém díle této Show udíte určitého simíka/simku a zobrazím jak vypadala PŘED proměnou a PO proměně ..
Zatím začínáme pouze se změnou make-upu a vlasů ..

Lenka Slušná PŘED proměnou ..


Názor : Lenka Slušná je dívka patřící do rodiny Slušných .. Má jednu sestru se , kterou se navzájem nesnášejí ..
Její otec podvádí její matku .. !! Co se týče vzhledu Lence to na první pohled vůbec nesluší .. Zrzavé vlasy,černá rtěnka + zelené  oči k sobě celkově neladí .. Chce to změnu,co myslíte ? ..

Cč ..Fotky ze hry 0.5

23. ledna 2011 v 18:06 | Mr.Maik |  Fotky ze hry

Už jsem doma,takže jsem musel zapnout The sims 2 :P .. Samozřejmě se musím pochlubit pár fotkami ..
Stáhl jsem nějaké nové vlasy,make-up,rtěnky atd .. :)
Myslím si , že se mi simka,aspoň trochu povedla :))

-----------


-----------

Komentáře budou vítány .. Samozřejmě snesu i kritiku :D .. :)

Přeju(zase :D) hezký zbytek dne .. ♥


Avatary 0.6

22. ledna 2011 v 15:56 | Mr.Maik |  Avatary
 Vzhledem k tomu,že jsem u sestry , která má netbook a bezdrátová myš jí nefunguje a nemá naistalovaný Photofiltre , tak jsem musel udělat ,,Avatar,vztahující se k desingu,, v malování :D ..
Snažil jsem se jak nejvíce to šlo a hned co zítra budu doma,tak sednu k pc a dám vám sem několik grafiky mé tvorby,ale chce to jen ten jeden den :D ..

Tohle vzniklo

-----------
-----------

Vím,že to je nic moc :D,ale co by jste chtěli aby vzniklo v ,,malování,, že? :D .. a dělat v photofiltru nějakou grafiku bez myši by mi lezlo na nervy :D ..


Jinak přeju hezký zbytek dne :) ..

Zase online !!

21. ledna 2011 v 15:09 | Mr.Maik |  Poznámky

--------------

Po nějaké době jsem se zase vrátil a s mým návratem se i změnil vzhled blogu .. :) ..
Téma desingu,jaro .. jsem pojal jako lásky čas .. Jaro sice začíná až někdy v březnu .. ale v únoru je valentýn,tak na něj nesmím zapomenout :P ..
Jinak během dneška udělám zhodnocení konečně 2.kola soutěže o nej Christmas photo .. Pak přidám asi nějakou grafiku mé tvorby a to je asi vše .. Rozhodně oběhnu SB .. ať se zase dá navštěvovanost do normálu :) ..


Pěkný den :P ..
  


Český jazyk - Téma týdne

20. ledna 2011 v 18:20 | Mr.Maik |  Poznámky
Tak jak začít .. :D .. Český jazyk,je myslím pro každého z nás problémem hlavně ve škole .. Každý čech umí mluvit česky,ale prostě ve škole se musíme učit pravopis,píšeme slohové,literární a mluvnícké práce  a učitelky/ové se do nám snaží všemožně narvat do hlavy spisovnou češtinu ..
Můj názor je ten , že každý z nás umí mluvit česky a spisovně a je jenom na každém,jak nebo spíše kdy toho začně využívat ..
Mě osobně ,,Český jazyk,, jako předmět ve škole nebaví (i když mám z něho na výzo za ,,2,,) .. Ale když si představím ,,Český jazyk,, jako pojem něčeho .. Tak si myslím , že náš jazyk je jeden z nejhezčích,ale také nejtěžších jazyků,co existuje .. To jenom my máme háčky,čárky a další blbosti :D ..

Toť ode mne k tomuto tématu vše .. !!Malinkatá pauzička ..

13. ledna 2011 v 16:40 | Mr.Maik |  Poznámky

Ahoj ..
Nevím proč,ale poslední dobou je to na prd .. Ve škole jsou denně písemky,a už nám dala výchovná poradkyně ve škole přihlášky na střední školu (KOPIE) .. Ty máme do konce ledna odevzdat .. Pak když příjdu domu,vůbec nemyslím na blogu ani sims .. Já nevím je toho asi na mě moc .. :( .. Hodím s taškou do kouta,připravím si školu .. Jdu se osprchovat,učit a spát .. Vážně teď nemám moc volný čas .. Zrovna dneska jsme psali z matematiky,zítra z občanské výchovy .. v pondělí z dějepisu .. Fakt nevím co dělat dřív .. a Chci si udržet ten 9-tý rok co jsem ve škole vyznamenání .. Tak mě prosímvás pochopte .. ale

DÁVÁM SI CHVILKU PAUZU ..

---------------

Samozřejmě , že se na blog stihnu juknout a napsat zadání do 3.KOLA soutěže o nej Christmas photo a vyhodnocení
2.KOLA ..  (To končí 15.1) .. Jinak mě docela sklamalo,že např : Verča , která měla v prvním kole hodně hlasů má teď hlasů minimum,to samé Kikyna .. Vím,že jste na to s aktivitou asi tak jako já .. Ale trochu se snažte ..


Tak se s váma na chvilku loučím .. ByE ..


Co se bude dít .. ?

11. ledna 2011 v 16:18 | Mr.Maik |  Poznámky

Takže .. Blíží se polovina ledna a já bych chtěl udělat nový (jarní) desing .. Ale chtěl bych něco eXtra .. Spousta mích SB má přednádherné desingy .. Závidím jim , jak dokážu dát šablonu přesně tak aby jim to sedělo .. Já se pokusím do konce ledna něco vyštrachat a udělat .. Snad se mi to povede .. a hlavě snad budu mít dobrou náladu jako třeba teď :D , abych se vůbec k tvorbě dostal :D:D ..

-------------------

Pokud jsi ještě nehlasoval/a pro svojí favoritku v 2-hém kole o nej Christmas photo hlasuj .. zde


Paranormální jevy .. Téma týdne

11. ledna 2011 v 16:13 | Mr.Maik |  PoznámkyKdyž slyším slovíčko ,,Paranormální jevy,, hned se mi v hlavě objeví ty různé záhady (např : UFO ) ..
Já si osobně myslím , že každý z nás už někdy viděl něco nepopsatelného a záhadného .. Například i tajemný sen se podle mě dá zařadit mezi paranormální jevy .. Naše mysl je velmi záludná .. Když máme strach dokážeme si představit i to,co vůbec neexistuje .. Pokud máme strach dokážeme si i s pouhého stínu stromu představit ducha či něco podobného ..

Já osobně jsem třeba zkoušel vyvolávat duchy .. i to je paranormální .. Každý z nás is to myslím vyzkoušel .. a pokaždé se něco stalo .. i když né třeba hned  ..
Prostě podle mě je a vždycky bude něco paranormálního .. Naše lidské oko vnímá a to se nezmění :)

Toť ode mne k tématu vše  ...
Soutěž Christimas photo (2.KOLO)

9. ledna 2011 v 12:46 | Mr.Maik |  Christmas photo

----------

Po dlouhém neozvání opět přináším další kolo soutěže o Nej.Christmas photo
Tohle kolo vypadne 1.soutěžící
Kdo to bude ? .. To je na vás ..


V celém článku,obrázky soutěžících ..Fotky ze hry 0.4

5. ledna 2011 v 17:11 | Mr.Maik |  Fotky ze hry

Včera jsem si zahrál asi teprve po druhé ts2-šťastnou cestu , datadisk , který jsem dostal k Vánocům .. Slíbil jsem vám pár fotek z hrání,včera už jsem se k přidání fotek nedostal .. Nejprve mě napadl malinký a stručný minikomix,ale nakonec prostě fotky jenom vložím,aby jste se mohli podívat :)

Na fotkách je opět simka,kterou jste mohli poprvé vidět ..Tu..

--------------------------------------

Jak jste si mohli všimnout,simka měla nabítý program .. Od odpočinkou v sauně,blbnutí,pochutnání na dobrém jídle až po spánek ..

-------------------

Ps informace : .. 2.KOLO soutěže o nej.Christmas photo se přesouvá na den 9.1 ..
Ali-sha* se ozvala a napsala , že by jí to vychovovalo tak mnohem víc .. Verča  už fotku odeslala,ta jen musí čekat na zveřejnění dalšího kola :D .. Kikyna se ani neozvala,takže doufám , že si  vše přečetla a fotku pošle .. pokud ne bude o jednoho soutěžícího méně .. Ale to nechci :)Pozor :p .. !!

4. ledna 2011 v 17:36 | Mr.Maik |  Poznámky

Ahoj .. Ve škole je to teď trochu honička už máme v třídnici zapsané datumy se ,,čtvrtletními písemkami,, .. Musím se na ně učit abych měl maximálně ,,dobré,, výsledky ..

Jinak POZOR pro soutěžící o nej.Christmas photo ..
----------
Zítra už začíná 2.KOLO .. a zatím kdo mi poslal fotku
je Verča  ..

Neodeslali : Ali-sha* , Kikyna

----------

Pokusím se vás ještě zastihnout na blogu a včas vás upozornit ..
Pokud , ale i přesto neodešlete,budu hold čekat,ale nepojzději prosím do 9.1. jinak vás ze soutěže vyloučím a to nechci :( :)


Ps : Domácí úkoly mám hotové,tak si jdu zahrát v klidu Sims 2 - Šťastnou cestu .. Tento datadisk mě moc baví .. Hrál jsem ho zatím 2x,víckrát jsem se k němu nedostal .. :) .. Možná když to stihnu přidám i nějaké fotky :) ..
Rok 2011 už ťuká na dveře !!

1. ledna 2011 v 16:03 | Mr.Maik |  PoznámkyVčera,nebo dá se říct i dnes přesně v 0:00 nastal Nový rok .. , který nese číslo 2011 ..
V minulém roce jsem potkal spoustu nových lidí,připoutal si některé více k srdci,založil jsem tento blog, ..
--------------------
Od Nového roku očekávám,že mi přinese to , co očekávám,že mi ukáže mojí cestu osudem a zpřístupní mi mé životní sny a požadavky ( např: ,,Dostat se na střední školu,kterou chci,, přihlášky se odevzdávají již v únoru )
--------------------
Vám přeji zdraví,štěstí a hlavně pokoj v duši .. Ať se vám splní vaše přání a hlavně nerušte blogy .. To bych byl naštvaný :D .. ale to snad neuděláte :) ..

Pěkný zbytek dne ..
Mr.Maik..  Ps : Zadání 2.kola soutěže o nej.Christmas photo + vyhodnocení ..
.. Zde ..
Soutěž Christimas photo (1.KOLO) - Vyhodnocení

1. ledna 2011 v 15:25 | Mr.Maik |  Christmas photo

--------------------------
Nastává vyhodnocení prvního kola + Zadání úkolu do 2-hého kola .
Čtěte pozorně !!
--------------------------